Prekių pristatymas

prekiu pristatymasPrekių pristatymo kaina:

užsakymai, yra pristatomi per DPD kurjerį arba DPD paštomatus, LP express kurjerį , LP express paštomatus, Omnima paštomatus ir kitus prekių gabentojus, pagal oficialius šių paslaugų teikėjų įkainius.

Per kiek laiko bus išsiųstos prekės?

Prekes bus išsiųstos per 2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo, apmokėjimo ir patvirtinimo.

Prekių pristatymo laikas:

Prekės yra paprastai pristatomos per 2–4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo (specialių akcijų metu, karantino, dėl kitų ne nuo pardavėjo priklausančių aplinkybių,  pristatymo laikas gali pailgėti), jei pirkėjas nenurodo kitos prekių pristatymo datos, kurią gali pasirinkti darydamas užsakymą ir, jei užsakyta prekė yra pardavėjo sandėlyje. Prekės per anksčiau nurodytą terminą yra pristatomos tik tada, kai pardavėjas gauna apmokėjimą už prekes, išskyrus atvejus, kai už įsigytas prekes pirkėjas sumoka grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu.

Tuo atveju, kai užsakytos prekės pardavėjo sandėlyje nėra ir pardavėjas negali gauti pirkėjo užsakytų prekių, jis nedelsdamas apie tai informuoja pirkėją ir kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo tos dienos, kurią sužinojo arba turėjo sužinoti, kad negali gauti pirkėjo užsakytų prekių, grąžina pirkėjui įmokėtas sumas.

Tuo atveju, kai užsakytos prekės pardavėjo sandėlyje nėra, bet pardavėjas gali gauti pirkėjo užsakytų prekių, pardavėjas, gavęs užsakymą, apie tai informuoja pirkėją ir nurodo terminą, per kurį prekė bus pristatyta. Šiuo atveju prekės pristatymo terminas negali būti ilgesnis nei 30 dienų nuo prekės pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo dienos.

Prieš pristatydamas prekes kurjeris susisiekia su pirkėju pagal pirkėjo nurodytus kontaktinius duomenis ir suderina prekių pristatymo laiką. Prekės, paprastai, yra pristatomos darbo dienomis iki 16 val

Pakeisk savo gyvenimo kokybę

UAB „Vilpas“
Įmonės kodas: 304447101
Adresas: Šilo 9, LT-66252, Druskininkai
Tel.: +37069977150
El. paštas: info(@)vilpas.lt


Vilpas

Kondicionavimo ir vėdinimo
sistemos jūsų namams


© 2024 UAB „Vilpas“ 
Visos teisės saugomos