Įvairių kvapų šalinimas

Stiprūs, nemalonūs kvapai yra tikra problema tiek gyvenamųjų, tiek ir negyvenamųjų patalpų – parduotuvių, ofisų, grožio salonų, sporto salių ir t.t., savininkų. Šių nemalonių kvapų atsikratyti populiarių priemonių dėka – purškiklių, aerozolių, kvapiklių, neįmanoma, netgi intensyvus vėdinimas neduoda reikiamo arba norimo rezultato. Kardinaliai išspręst problemą, ne maskuojant nemalonų kvapą, o pašalinant jo atsiradimo problemą, galima ozonavimo pagalba.

Ozonavimas pasižymi efektyviu ir greitu kvapų pašalinimo būdu. Reikėtų nepamiršti, kad pats  ozonas yra natūralios gamtoje susidarančios dujos, kurios sudarytos iš trijų deguonies atomų (O3). Tai labai aktyvi ir efektyvi molekulė, kuri nesunkiai  suskaido ir neutralizuoja organinius junginius, taip pašalinant nemalonius kvapus

UAB "Vilpas", teikia pilną oro dezodoravimo ir dezinfekcijos ozonu paslaugų kompleksą. Naudojant saugias, šiuolaikiškas technologijas, mes atkursime patalpose malonų mikroklimatą ir pašalinsime faktorius, sukeliančius pavojų sveikatai. 

Pakeisk savo gyvenimo kokybę

UAB „Vilpas“
Įmonės kodas: 304447101
Adresas: Šilo 9, LT-66252, Druskininkai
Tel.: +37069977150
El. paštas: info(@)vilpas.lt


Vilpas

Kondicionavimo ir vėdinimo
sistemos jūsų namams


© 2024 UAB „Vilpas“ 
Visos teisės saugomos