Šilumos siurblių oras - oras montavimas

Kam reikalingi oro kondicionieriai? Kaip teisingai pasirinkti?

 

Turime didelę patirtį montuojant  įvairių gamintojų ir įvairių galingumų šilumos siurblius. Ieškome (ir dažniausia randame) sprendimus sudėtingiausiose situacijose. 

Oro kondicionieriai yra šilumos siurbliai „oras-oras“. Šiuolaikiniai oras-oras šilumos siurbliai  turi iš vėsinimo ir šildymo funkcijas.

kondicionieriai saldymas

Norint teisingai pasirinkti koks prietaisas geriausiai atitiks Jūsų poreikius, pirmiausiai reikia išsiaiškinti savo poreikius...

  1. Svarbu išsiaiškinti, ar jis turi būti labiau šaldymui ar labiau šildymui?

Dauguma šiuolaikinių oro kondicionierių, kurie sukurti labiau šildymo funkcijai nei šaldymo ir gali būti naudojami kaip pagrindinė patalpos šildymo sistema.

Tai patrauklu, nes ją lengva prižiūrėti, gali būti nuolat palaikoma pliusinė temperatūra, net išvykus valdoma per Wi-Fi, ji pigiausia įrengimo, priežiūros ir sąnaudų atžvilgiu, gali tarnauti 8-10 metų, valomas oras ir dar daug visokių kitų privalumų. Reikia atkreipti dėmesį, kad dauguma pigesnių modelių yra pritaikyti kitoms klimato sąlygoms ir efektyviai gali dirbti iki minus 10 -15 laipsnių.

Renkantis modelį, kuris bus skirtas labiau šildymui, nei šaldymui reikia pasirinkti Lietuvos klimatinėms sąlygoms pritaikytus įrengimus iki minus 25-30 laipsnių.

kondicionieriai sildymas2. Ar tikrai reikalingas būtent sieninis oro kondicionierius?

Oro kondicionierių būna įvairių rūšių: sieniniai, kanaliniai-ortakiniai (paslėpti, antri pagal populiarumą po sieninių, vėdina kelias patalpas, bet reikia ortakių ir pakabinamų lubų), kasetiniai (reikia pakabinamų lubų), palubiniai-konsoliniai, grindininiai, multi-split, mobilūs (statomi ant grindų, dažniausiai pasirenkami nuomininkų), be išorinių blokų.  

Sieniniai oro kondicionieriai yra populiariausi dėl gerų buitinių ypatumų (dizainas, nedidelis triukšmas, oro valymas), kainos, dydžio ir kt. Tad dažniausiai renkamasi juos.

3. Kokia sistema reikalinga: SPLIT ar MULTISPLIT?

SPLIT oro kondicionavimo sistema susideda iš: vieno bloko, esančio lauke (išorinio bloko) ir vidinio bloko, tarpusavyje sujungta komunikacija (varinių vamzdelių trasa, elektros kabeliu). Ji naudojama dažniausiai, jei atitinka visus kliento reikalavimus, yra sąlyginai pigesnė ir efektyvesnė.

MULTI SPLIT  oro kondicionavimo sistema susideda iš vieno išorinio bloko ir kelių vidinių blokų. Ši sistema naudojama kelių patalpų vėsinimui, kai norima išvengti keleto išorinių blokų ant pastato išorinių sienų. Ji yra brangesnė, mažiau efektyvi.

4. Kaina ir  įrenginio klasė

Dažniausiai tam tikro gamintojo įrenginiai skirstomi į klases (ekonominė, vidutinė ir aukšta), o nuo klasės priklauso kaina. tačiau ne visada ekonominės klasės įrenginiai yra prasčiausi. Kaina labai priklauso nuo gamintojo autoriteto.  Kiekvienu atveju reikia žiūrėti atskirai, koks modelis, kokio gamintojo su, kokiomis funkcijomis konkrečiu atveju yra tinkamiausias. 

5. Ar reikalingas įrenginio valdymas per Wi-Fi?

Ne visi oro kondicionieriai turi šią funkciją ir ne visiems klientams ji reikalinga. Daugumai klientų užtenka nuotolinio valdymo pultelio, tačiau jeigu daug laiko praleidžiate ne namuose, labai patogu oro temperatūrą valdyti iš bet kokio taško...

Wi-Fi valdikliai su kondicionieriumi gali būti suderinti 3 variantais:

• Wi-Fi valdiklis gamykliškai integruotas kondicionieriuje;

• Wi-Fi kaip kondicionieriaus papildomas priedas, kurį galima integruoti į kondicionieriaus vidų, kai pačiame kondicionieriuje jau būna numatyta jam vieta;

• Wi-Fi valdiklis kaip savarankiškas kondicionieriaus priedas, jei kondicionierius yra senesnio modelio ir nėra numatytas veikti su Wi-Fi valdikliu. Toks priedas gali būti sumontuotas su bet kokio tipo kondicionieriumi.

6. Ar svarbu, kad įrenginys dirbtų kuo tyliau?

Šis reikalavimas keliamas, priklausomai ne tik nuo numatomos įrenginio vietos, kurioje bus sumontuotas oro kondicionierius, bet ir nuo miego jautrumo, naudojimo dažnumo ir kt.  Gamybinėse patalpose, įrenginys gali būti ir triukšmingesnis, miegamąjame kambaryje reikia tyliausio įrenginio....

Jeigu nutarėte įsirengti oras-oras šildymo - vėsinimo sistemą, kreipkitės. Kartu išsiaiškinsime poreikius ir pasiūlysime įvairius variantus, kad pasiekti maksimaliai poreikius atitinkantį variantą.

Pakeisk savo gyvenimo kokybę

UAB „Vilpas“
Įmonės kodas: 304447101
Adresas: Šilo 9, LT-66252, Druskininkai
Tel.: +37069977150
El. paštas: info(@)vilpas.lt


Vilpas

Kondicionavimo ir vėdinimo
sistemos jūsų namams


© 2024 UAB „Vilpas“ 
Visos teisės saugomos