Decentralizuotų vėdinimo sistemų smart flow montavimas

 smart flowUAB "Vilpas" turi didelę patirtį montuojant decentralizuotas vėdinimo sistemas (minirekuperatorius). Esame sumontavę šimtus sistemų individualiuose namuose, kotedžuose ir dar daug daugiau daugiabučiuose namuose.
Darbus atliekame iš vidaus, naudojant modernią sauso gręžimo įrangą, galingus ir modernius dulkių siurblius, todėl darbas atliekamas pakankamai greitai ir tiksliai, praktiškai nelieka dulkių, nereikia nieko kambariuose dangstyti ir po to specialiai valyti.
Esame montavę įvairių gamintojų, galingumų, rūšių minirekuperatorius. Visi turi savo privalumų ir trūkumų. Paskutiniu metu daugiausiai montuojame Išmaniąsias decentralizuoto vėdinimo sistemas SMART FLOW. Pagal mūsų patirtį, jos geriausiai atitinka patalpų vėdinimui keliamus reikalavimus.

Išmanioji decentralizuoto vėdinimo sistema SMART FLOW yra sukurta taip, kad įrenginys galėtų spręsti skirtingų oro srautų skirtumus ir užtikrintų optimalų geros kokybės oro padavimą.

 Vėdinimo įrenginys SMART FLOW  turi du ventiliatorius. Vienas ventiliatorius dirba tik ištraukimui, kitas tik padavimui. Kai vienas ventiliatorius sukasi aktyviai, kitas sukas pasyviai. Pasyviai besisukantis ventiliatorius, perduoda informaciją apie realų oro srauto kiekį, kiek pritekėjo ar buvo ištraukta oro. Pagal tai įrenginys gali keisti vieno ventiliatoriaus (ar padavimo ar ištraukimo) greitį arba veikimo periodus.

SMART FLOW PLIUSAI

  • Įrenginys valdomas per wi-fi, turi 10 greičių ištraukimo ir 10 greičių padavimo.
  • Turi impulsinį rekuperacinės medžiagos pašildymą, temperatūros, drėgmės daviklius.
  • Turi AUTO funkciją, kuri užtikrins nustatytą oro drėgmės kiekį, nustatytą minimalią oro padavimo temperatūrą, ir geriausiai atitinkančius poreikius.

Techniniai duomenys

 Plačiau apie SMART FLOW

Pakeisk savo gyvenimo kokybę

UAB „Vilpas“
Įmonės kodas: 304447101
Adresas: Šilo 9, LT-66252, Druskininkai
Tel.: +37069977150
El. paštas: info(@)vilpas.lt


Vilpas

Kondicionavimo ir vėdinimo
sistemos jūsų namams


© 2024 UAB „Vilpas“ 
Visos teisės saugomos