ALERGENŲ POVEIKIS ŽMONĖMS

ALERGENŲ POVEIKIS ŽMONĖMS

Alergijos ir jų poveikis sveikatai

PSO duomenimis, alerginės reakcijos gadina daugiau nei trečdalio pasaulio gyventojų gyvenimą. Vien JAV daugiau nei 18 000 000 žmonių kenčia nuo sezoninio karščiavimo, o milijonai vaikų turi alergiją maistui. Mūsų šalyje nepavydėtinu mastu paplitę įvairūs alergijos tipai.
Dažniausi alergenai yra augalų žiedadulkės (ambrozija, rugiagėlės yra ypač pavojingos), penicilinas, vabzdžių nuodai, riešutai, nudegimai, kvepalai, tam tikri maisto produktai, nikelis, buitinis pelesis ir paprastos dulkės ir t.t.
Patekusios į organizmą, šios medžiagos gali sukelti įvairias reakcijas: nuo nemalonių dirginančių simptomų iki mirties. Alergenai sukelia slogą ir deginimo pojūtį akyse; maisto alergija gali pasireikšti virškinamojo trakto sistemų sutrikimu. Kai kuriems alergija gali sukelti mirtiną reakciją, vadinamą anafilaksiniu šoku.
Neigiamų simptomų apimtis yra didžiulė, tačiau gydymo galimybės yra ribotos. Kai kurie vaistai gelbsti gyvybę, tačiau ilgalaikiai alergijos gydymo būdai veikia retai. Taip pat nėra aiškaus atsakymo, tačiau viena pagrindinių teorijų rodo, kad alergija gali būti nesėkminga organizmo gynybinė reakcija.
Norėdami pašalinti daugumą buitinių alergenų, procedūrą sudaro tik du metodai: dezinfekavimas ir kambario vėdinimas.

Efektyviausias būdas kovoti su alergenais patalpose

Norėdami pašalinti daugumą buitinių alergenų, procedūrą sudaro tik du metodai: 

  • dezinfekavimas (ozonavimas)
  • kambario vėdinimas.

Ozonas yra natūralus valiklis. Paprastam žmogui ozonas geriau žinomas kaip „kvapas po lietaus“. Tai gamtinės dujos, susidedančios tik iš vieno elemento - aktyvaus deguonies. Turėdamas neįtikėtinas dezinfekuojančias savybes, ozonas lengvai ir greitai naikina alergenus, tokius kaip tabako dūmai, dulkių erkutės, namų pelėsiai, taip pat gyvūnų alergenus (vilna, seilės ir kt.).  Kuo skiriasi nuo kitų tradicinių cheminių valiklių? Tuo , kad ozonas geba sunaikinti molekulias kurios  sukelia blogus kvapus o  ne maskuoti jas. Ko pasekoje išlieka gryno, švaraus, sterilaus oro kvapas ilgam. Po to, kai ozonavimo pagalba pašalinsite alergijos priežastis, reikėtų neužmiršti kasdieniu kambario vėdinimu, tai apsaugos jus nuo naujų buitinių alergenų sankaupų. Na, o norint alergenus pamiršti ilgam, reikėtų pasirūpinti tinkama decentralizuota vėdinimo sistema.

Mūsų įmonė specializuojasi būtent tokių problemų sprendime, todėl „Vilpo“ ekspertai pasiūlys efektyviausia problemos sprendimo būdą Jums. Papildoma informaciją galite rasti skiltyje „PASLAUGOS“ arba susisiekite tel.: +37069977150 arba info(@)vilpas.lt

Pakeisk savo gyvenimo kokybę

UAB „Vilpas“
Įmonės kodas: 304447101
Adresas: Šilo 9, LT-66252, Druskininkai
Tel.: +37069977150
El. paštas: info(@)vilpas.lt


Vilpas

Kondicionavimo ir vėdinimo
sistemos jūsų namams


© 2024 UAB „Vilpas“ 
Visos teisės saugomos