Švarus ir gaivus oras jūsų namuose ir darbe

UAB “Vilpas” tai įmonė, kuriai rūpi jos klientai. Mums rūpi jūsų sveikata, gera savijauta ir aplinka kurioje gyvenate. Pagrindinis mūsų šūkis “ Švarus oras jūsų namuose”. Atstovaudami  jį dedame visas pastangas, kad mikroklimatas kuriame gyvenate būtų palankus jūsų sveiktai, namams ir daiktams.

Mūsų teikiamos paslaugos:

Kondicionierių montavimas

Turime didelę patirtį montuojant  įvairių gamintojų ir įvairių galingumų šilumos siurblius. Ieškome (ir dažniausia randame) sprendimus sudėtingiausiose situacijose. 

Oro kondicionieriai yra šilumos siurbliai „oras-oras“. Šiuolaikiniai oras-oras šilumos siurbliai  turi iš vėsinimo ir šildymo funkcijas.

kondicionieriai saldymas

Norint teisingai pasirinkti koks prietaisas geriausiai atitiks Jūsų poreikius, pirmiausiai reikia išsiaiškinti savo poreikius...

  1. Svarbu išsiaiškinti, ar jis turi būti labiau šaldymui ar labiau šildymui?

Dauguma šiuolaikinių oro kondicionierių, kurie sukurti labiau šildymo funkcijai nei šaldymo ir gali būti naudojami kaip pagrindinė patalpos šildymo sistema.

Tai patrauklu, nes ją lengva prižiūrėti, gali būti nuolat palaikoma pliusinė temperatūra, net išvykus valdoma per Wi-Fi, ji pigiausia įrengimo, priežiūros ir sąnaudų atžvilgiu, gali tarnauti 8-10 metų, valomas oras ir dar daug visokių kitų privalumų. Reikia atkreipti dėmesį, kad dauguma pigesnių modelių yra pritaikyti kitoms klimato sąlygoms ir efektyviai gali dirbti iki minus 10 -15 laipsnių.

Renkantis modelį, kuris bus skirtas labiau šildymui, nei šaldymui reikia pasirinkti Lietuvos klimatinėms sąlygoms pritaikytus įrengimus iki minus 25-30 laipsnių.

kondicionieriai sildymas2. Ar tikrai reikalingas būtent sieninis oro kondicionierius?

Oro kondicionierių būna įvairių rūšių: sieniniai, kanaliniai-ortakiniai (paslėpti, antri pagal populiarumą po sieninių, vėdina kelias patalpas, bet reikia ortakių ir pakabinamų lubų), kasetiniai (reikia pakabinamų lubų), palubiniai-konsoliniai, grindininiai, multi-split, mobilūs (statomi ant grindų, dažniausiai pasirenkami nuomininkų), be išorinių blokų.  

Sieniniai oro kondicionieriai yra populiariausi dėl gerų buitinių ypatumų (dizainas, nedidelis triukšmas, oro valymas), kainos, dydžio ir kt. Tad dažniausiai renkamasi juos.

3. Kokia sistema reikalinga: SPLIT ar MULTISPLIT?

SPLIT oro kondicionavimo sistema susideda iš: vieno bloko, esančio lauke (išorinio bloko) ir vidinio bloko, tarpusavyje sujungta komunikacija (varinių vamzdelių trasa, elektros kabeliu). Ji naudojama dažniausiai, jei atitinka visus kliento reikalavimus, yra sąlyginai pigesnė ir efektyvesnė.

MULTI SPLIT  oro kondicionavimo sistema susideda iš vieno išorinio bloko ir kelių vidinių blokų. Ši sistema naudojama kelių patalpų vėsinimui, kai norima išvengti keleto išorinių blokų ant pastato išorinių sienų. Ji yra brangesnė, mažiau efektyvi.

4. Kaina ir  įrenginio klasė

Dažniausiai tam tikro gamintojo įrenginiai skirstomi į klases (ekonominė, vidutinė ir aukšta), o nuo klasės priklauso kaina. tačiau ne visada ekonominės klasės įrenginiai yra prasčiausi. Kaina labai priklauso nuo gamintojo autoriteto.  Kiekvienu atveju reikia žiūrėti atskirai, koks modelis, kokio gamintojo su, kokiomis funkcijomis konkrečiu atveju yra tinkamiausias. 

5. Ar reikalingas įrenginio valdymas per Wi-Fi?

Ne visi oro kondicionieriai turi šią funkciją ir ne visiems klientams ji reikalinga. Daugumai klientų užtenka nuotolinio valdymo pultelio, tačiau jeigu daug laiko praleidžiate ne namuose, labai patogu oro temperatūrą valdyti iš bet kokio taško...

Wi-Fi valdikliai su kondicionieriumi gali būti suderinti 3 variantais:

• Wi-Fi valdiklis gamykliškai integruotas kondicionieriuje;

• Wi-Fi kaip kondicionieriaus papildomas priedas, kurį galima integruoti į kondicionieriaus vidų, kai pačiame kondicionieriuje jau būna numatyta jam vieta;

• Wi-Fi valdiklis kaip savarankiškas kondicionieriaus priedas, jei kondicionierius yra senesnio modelio ir nėra numatytas veikti su Wi-Fi valdikliu. Toks priedas gali būti sumontuotas su bet kokio tipo kondicionieriumi.

6. Ar svarbu, kad įrenginys dirbtų kuo tyliau?

Šis reikalavimas keliamas, priklausomai ne tik nuo numatomos įrenginio vietos, kurioje bus sumontuotas oro kondicionierius, bet ir nuo miego jautrumo, naudojimo dažnumo ir kt.  Gamybinėse patalpose, įrenginys gali būti ir triukšmingesnis, miegamąjame kambaryje reikia tyliausio įrenginio....

Montuojame įvairių tipų , firmų ir galingumų kondicionierius.Oro kondicionierių įvairovė nemaža, todėl norint pasirinkti tinkamiausią, siūlome pasikonsultuoti tiesiogiai su mumis. Mūsų patyrę specialistai padės įvertinti Jūsų asmeninius poreikius ir patalpų technines galimybes, pagal kurias pasiūlys geriausią variantą Jums.

Minirekuperatorių ir decentralizuotų vėdinimo sistemų montavimas

Mini rekuperatoriai – tai puikus sprendimas geram patalpų orui,  neprarandant daug šilumos!  Pats Šilumos atgavimas vyksta visiškai paprastu  bet efektyviu būdu kuomet oro išmetimo ciklo metu panaudotas oras prateka per šilumokaitį, jį pašildydamas, o oro tiekimo ciklo metu šilumokaičio sukaupta šiluma yra grąžinama atgal ir perduodama į patalpas.

Pats prietaiso įrengimas nereikalauja didelių pastangų ar remontų po montavimo, minirekuperatoriai sumontuojami  išorinėje pastato sienoje išgręžus reikiamo dydžio angą, nepakenkus namo apdailai. Tad tai greitas būdas norint gyventi sveikatai palankiame mikroklimate.

UAB "Vilpas" turi didelę patirtį montuojant decentralizuotas vėdinimo sistemas (minirekuperatorius). Esame sumontavę šimtus sistemų individualiuose namuose, kotedžuose ir dar daug daugiau daugiabučiuose namuose.
Darbus atliekame iš vidaus, naudojant modernią sauso gręžimo įrangą, galingus ir modernius dulkių siurblius, todėl darbas atliekamas pakankamai greitai ir tiksliai, praktiškai nelieka dulkių, nereikia nieko kambariuose dangstyti ir po to specialiai valyti.
Esame montavę įvairių gamintojų, galingumų, rūšių minirekuperatorius. Visi turi savo privalumų ir trūkumų. Paskutiniu metu daugiausiai montuojame Išmaniąsias decentralizuoto vėdinimo sistemas SMART FLOW. Pagal mūsų patirtį, jos geriausiai atitinka patalpų vėdinimui keliamus reikalavimus.

Išmanioji decentralizuoto vėdinimo sistema SMART FLOW yra sukurta taip, kad įrenginys galėtų spręsti skirtingų oro srautų skirtumus ir užtikrintų optimalų geros kokybės oro padavimą.

 Vėdinimo įrenginys SMART FLOW  turi du ventiliatorius. Vienas ventiliatorius dirba tik ištraukimui, kitas tik padavimui. Kai vienas ventiliatorius sukasi aktyviai, kitas sukas pasyviai. Pasyviai besisukantis ventiliatorius, perduoda informaciją apie realų oro srauto kiekį, kiek pritekėjo ar buvo ištraukta oro. Pagal tai įrenginys gali keisti vieno ventiliatoriaus (ar padavimo ar ištraukimo) greitį arba veikimo periodus.

SMART FLOW PLIUSAI

  • Įrenginys valdomas per wi-fi, turi 10 greičių ištraukimo ir 10 greičių padavimo.
  • Turi impulsinį rekuperacinės medžiagos pašildymą, temperatūros, drėgmės daviklius.
  • Turi AUTO funkciją, kuri užtikrins nustatytą oro drėgmės kiekį, nustatytą minimalią oro padavimo temperatūrą, ir geriausiai atitinkančius poreikius.

Techniniai duomenys

 Plačiau apie SMART FLOW

Įvairių kvapų šalinimas

Stiprūs, nemalonūs kvapai yra tikra problema tiek gyvenamųjų, tiek ir negyvenamųjų patalpų – parduotuvių, ofisų, grožio salonų, sporto salių ir t.t., savininkų. Šių nemalonių kvapų atsikratyti populiarių priemonių dėka – purškiklių, aerozolių, kvapiklių, neįmanoma, netgi intensyvus vėdinimas neduoda reikiamo arba norimo rezultato. Kardinaliai išspręst problemą, ne maskuojant nemalonų kvapą, o pašalinant jo atsiradimo problemą, galima ozonavimo pagalba.

Ozonavimas pasižymi efektyviu ir greitu kvapų pašalinimo būdu. Reikėtų nepamiršti, kad pats  ozonas yra natūralios gamtoje susidarančios dujos, kurios sudarytos iš trijų deguonies atomų (O3). Tai labai aktyvi ir efektyvi molekulė, kuri nesunkiai  suskaido ir neutralizuoja organinius junginius, taip pašalinant nemalonius kvapus

UAB "Vilpas", teikia pilną oro dezodoravimo ir dezinfekcijos ozonu paslaugų kompleksą. Naudojant saugias, šiuolaikiškas technologijas, mes atkursime patalpose malonų mikroklimatą ir pašalinsime faktorius, sukeliančius pavojų sveikatai. 

Pelėsio naikinimas

Dažnai žmonės pastebėję pelėsį savo aplinkoje, bando jį naikinti visais buitiniais būdais – soda, actu, balikliais ir pann. Tačiau tai neišnaikina pelėsio, tai tik padeda trumpam jį “nuvalyti”.

Tai pirmiausia ką reikėtų daryti pastebėjus pelėsį – nustatyti jų atsiradimo vietas ir priežastis. Pagrindinė priemonė norint išnaikinti pelėsį– sumažinti padidėjusią kondensacinę drėgmę. Tai padaryti  galima pašalinus sąlygas palankias pelėsiams augti – sutvarkius stogus, plyšius bei pasirinkus tinkamą šildymą ir vėdinimo sistemą.

Taip pat vienas iš puikiu prevencinių priemonių kovojančių su pelėsiu yra ozonavimas.

Pakeisk savo gyvenimo kokybę

UAB „Vilpas“
Įmonės kodas: 304447101
Adresas: Šilo 9, LT-66252, Druskininkai
Tel.: +37069977150
El. paštas: info(@)vilpas.lt


Vilpas

Kondicionavimo ir vėdinimo
sistemos jūsų namams


© 2024 UAB „Vilpas“ 
Visos teisės saugomos