PATALPŲ VĖDINIMAS

PATALPŲ VĖDINIMAS

Žmogaus sveikata, kasdienė būsena priklauso nuo daugelio faktorių, tarp kurių yra ir oras, kuriuo žmogus kvėpuoja. Tiksliau, grynas, praturtintas deguonimi, savo sudėtyje turintis kuo mažiau kenksmingų elementų. Tačiau gyvenimo metu mes kvėpuojame oru, per plaučius sugerdami deguonį ir kitus elementus ir iškvėpdami jį kitais junginiais, kur vyrauja anglies dioksidas. Na o esant tam tikram kambario sandarumui, minėtas išmetimas gali pasiekti kenksmingą ir pavojingą jame esančių žmonių sveikatai vertę. Be to, padidėjusi garų koncentracija ore, t. y. santykinė oro drėgmė, sukelia kondensaciją ant langų, palangių ir net sienų ir dėl to vystosi įvairios kenksmingos bakterijos ir grybeliai. Norint ore ištirpinti kenksmingas medžiagas ir drėgmę iki priimtinos koncentracijos, reikalinga ventiliacija, tai yra, gryno oro pritekėjimas į patalpą ir užteršto pašalinimas.

Kalbant apie gyvenamasias erdves, modernizuoti daugiabučiai namai tapo kur kas šiltesni, sąskaitos už šildymą sumažėjo, tačiau butuose tapo drėgna, ėmė veistis pelėsis. Modernizavimas, turėjęs suteikti komfortiškas gyvenimo sąlygas, iš tiesų sukūrė naujų problemų. Apšiltinus daugiabučius, pakeitus kiaurus langus sandariais, tačiau nuošalėje palikus vėdinimo sistemas, už didelius pinigus buvo sukurtas šiltnamio efektas.  Na o reguliariai vėdinti patalpas  – būtina. Užtenka praverti langus kelioms minutėms per dieną. Tačiau norint savo namuose jaustis komfortiškai reikėtų pasirūpinti ir kitais aspektais: bendra patalpų švara,  rekomenduojamu drėgmės lygiu ir gal net apsvarstyti  rekuperatoriaus įsigijimą, kuris padėtų visas šias problemas išspresti efektyviai ir greitai.

Mūsų įmonė specializuojasi būtent tokių problemų sprendime, todėl „Vilpo“ ekspertai pasiūlys efektyviausia problemos sprendimo būdą Jums. Papildoma informaciją galite rasti skiltyje „PASLAUGOS“ arba susisiekite tel.: +37069977150 arba info(@)vilpas.lt

Pakeisk savo gyvenimo kokybę

UAB „Vilpas“
Įmonės kodas: 304447101
Adresas: Šilo 9, LT-66252, Druskininkai
Tel.: +37069977150
El. paštas: info(@)vilpas.lt


Vilpas

Kondicionavimo ir vėdinimo
sistemos jūsų namams


© 2024 UAB „Vilpas“ 
Visos teisės saugomos