Decentralizuota vėdinimo sistema

Mini rekuperatorius 1Mūsų paslaugos:

• Projektuojame. Pagal jūsų pateiktą informaciją apie patalpas, suprojektuosime ir parengsime individualų optimaliausią patalpų ventiliacijos sprendimą.
• Montuojame. Atliekame rekuperatorių montavimo darbus. Jei yra poreikis, atliekame ir smulkius apdailos darbus.
• Garantinis aptarnavimas ir po garantinis remontas – gaminiams suteikiame 2 metų garantiją, jei montavimo darbus atliekame mes – 5 metų garantiją.
• Konsultuojame. Išsamiai atsakysime į visus jums rūpimus klausimus dėl patalpų vėdinimo. Jei nuspręsite rekuperatorių montuoti patys, galėsime pakonsultuoti kaip tai padaryti.
Priešpriešinių oro srautų mini rekuperatoriai ECO-FRESH, skirti patalpų vėdinimui neprarandant šilumos. ECO-FRESH rekuperatoriai pasižymi dideliu našumu, turi 5 oro srauto lygius, 5 skirtingas funkcijas atliekančius režimus. Veikimo metu, sistema tiekia švarų atmosferos orą į patalpą ir išleidžia užterštą orą iš vidaus į lauką. Sistema veikia 90 sekundžių trukmės ciklais, todėl nėra būtina montuoti kelis mini rekuperatorius vienoje patalpoje. Žiemą įeinantis oras pašildomas iki kambario temperatūros. Mini rekuperatoriai ECO-FRESH yra puiki alternatyva centralizuotoms vėdinimo sistemoms, nes jie greitai sumontuojami, jiems nereikia ortakių, todėl montuojant patalpos aukštis nesumažinamas.
Mini rekuperatorius dirba itin efektyviai ir kainuoja kelis kartus pigiau, nei centralizuotas rekuperatorius.
ECO-FRESH rekuperatoriuje iš aplinkos patekęs šviežias oras praeina 2-iejų lygių filtravimą anglies filtru. Jonizacijos metu rekuperatoriuje oras yra prisotinamas neigiamų jonų ir visiškai išvalomas, o šaltuoju metu jame sumontuotas labai efektyvus ir ekonomiškas keramikinis (korinės struktūros) šildymo įrenginys, jis sušildo paduodamą šaltą orą. Mini rekuperatorius skirtas montavimui išorinėje pastato sienoje.

Mini rekuperatoriai ECO-FRESH yra dviejų ventiliatorių, su šilumokaičio pašildymu, todėl iš esmės skiriasi nuo reversinių minirekuperatorių

Rasos taško problema išspręsta, nes vienas ventiliatorius dirba tik su šiltu oru, kitas tik su šaltu! Siūlome tik tai, kas veikia!

Plačiau

Pakeisk savo gyvenimo kokybę

Design Escapes

UAB "Vilpas"
Įmonės kodas 304447101
Adresas: Šilo 9, LT-66252, Druskininkai
Tel. +37069977150,el. paštas info(@)vilpas.lt

Jūsų pastebėjimai


© UAB "Vilpas" 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas