Įvairių kvapų pašalinimas patalpose

Stiprūs, nemalonūs kvapai yra tikra problema tiek gyvenamųjų, tiek ir negyvenamųjų patalpų – parduotuvių, ofisų, grožio salonų, sporto salių ir t.t., savininkų. Šių nemalonių kvapų atsikratyti populiarių priemonių dėka – purškiklių, aerozolių, kvapiklių, neįmanoma, netgi intensyvus vėdinimas neduoda reikiamo arba norimo rezultato. Kardinaliai išspręst problemą, ne maskuojant nemalonų kvapą, o pašalinant jo atsiradimo problemą, galima ozonavimo pagalba.

UAB "Vilpas", teikia pilną oro dezodoravimo ir dezinfekcijos ozonu paslaugų kompleksą. Naudojant saugias, šiuolaikiškas technologijas, mes atkursime patalpose malonų mikroklimatą ir pašalinsime faktorius, sukeliančius pavojų sveikatai. 

ORO DEZODORAVIMO OZONO PAGALBA PRANAŠUMAI

Ozonavimas – kompleksinė paslauga, kuri susideda iš  oro valymo, nemalonių kvapų pašalinimo ir visų patalpose esančių paviršių dezinfekcijos.

Nemalonus kvapas gali būti iššauktas dideliu skaičiumi, tvyrančių ore, ligas sukeliančių mikroorganizmų, grybelio ir pelėsio sporų, garų, išsiskiriančių degimo metu, produktų puvimo, dažų ir kitų cheminių medžiagų garų. Įkvėpti tokį „kokteilį“ ne tik nemalonu, bet ir kenksminga sveikatai. Ozonas yra stiprus oksidatorius, sąveikaujantis su tvyrančiais ore cheminiais elementais ir mikroorganizmais, tokiu būdu pašalindamas nemalonaus kvapo priežastį, po ko tiesiog virsta paprastu deguonimi. Profesionaliai valdant situaciją, kontroliuojant procesą, tai saugiausias, ekologiškiausias ir efektyviausias dezodoravimo būdas.

Be to, nemalonių kvapų pašalinimas ozono pagalba, turi ir kitų privalumų:

  • Po ozonavimo patalpose atsiranda malonus gaivumo ir šviežumo kvapas.
  • Išsiskiriančios ozono dalelės  nepalieka pėdsakų ant patalpose esančių interjero detalių, augalų ir kt.
  • Ozonavimo proceso metu išnyksta visos rūšys patogeninių mikroorganizmų ir vabzdžių, tame tarpe ir dulkių erkučių, sterilizuojasi visi paviršiai.
  • Konkreti technologija ekonomiška: nėra reikalo reguliariai švaistyti pinigines priemones daug kainuojantiems kvapikliams ir dezodorantams.

Tam, kad kvėpuoti švariu, gaiviu oru ir pamiršti nerimą dėl savo sveikatos, kreipkitės į UAB "Vilpas". 

rūkymo kvapas

Rūkymo kvapo šalinimas

prakaito kvapas

Prakaito kvapo šalinimas

kavpu salinimas viesbuciuose

Kvapų šalinimas viešbučiuose

pelesio kvapo salinimas

Pelėsio kvapo šalinimas 

kvapu salinimas transporto priemonese

Kvapų šalinimas transporto priemonėse

kvapu salinimas po gaisru

Kvapų šalinimas po gaisrų

 kvapu salinimas lavonu

Lavono,  puvimo, gyvūnų ir kitų kvapų šalinimas

Pakeisk savo gyvenimo kokybę

Design Escapes

UAB "Vilpas"
Įmonės kodas 304447101
Adresas: Šilo 9, LT-66252, Druskininkai
Tel. +37069977150,el. paštas info(@)vilpas.lt

Jūsų pastebėjimai


© UAB "Vilpas" 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas